MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Dracovy povedené plakáty k Princi dvojí krve a můj názor na jeho postavu

20. srpna 2009 v 10:26 | Princessa |  Tom Felton
Nebudu lhát. Prvních pět dílů jsem toho kluka nemohla ani vidět. I když jsem na "straně zla", protože mými nejoblíbenějšími postavami jsou Lucius Malfoy a třeba Severu Snape, Draco mezi ně opravdu nepatřil. Měla jsem ho za rozmazleného hajzlíka, čímž nejspíš opravdu byl. Šestý díl Harryho ho ale vykreslil v úplně jiném, mi víc sympatickém, světle.


Když se nad tím zamyslíte, Draco je v podstatě obětí. Jeho osobnost byla utvářena výchovou arogantního, sebestředného a povýšeného otce. Tyto vlastnosti se samozřejmě přenesly i na Draca možná ještě v horší míře, než před tím na jeho otce.

Druhou stránkou je samotný život Draca v šestém díle. Jen si to představte: otec v base, matka ve službách pána zla. Každý se na něj dívá skrz prsty a pokud se s Dracem v předchozích dílech moc lidí nebavilo, teď už se s ním nebaví vůbec nikdo.

Šestý film navíc vykreslil Dracovu osobnost jako normálního smrtelného člověka s kupou problémů, které není sám schopen vyřešit. Toto ukazuje navíc pro mě dojemná scéna v koupelně. Navíc je obětí intrik lorda Voldemorta a nezbývá mu, než splnit úkol, který mu byl zadán. Nedokážu si představit co by se s ním a jeho rodinou stalo, kdyby odmítl.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karolííí Weasley Karolííí Weasley | Web | 20. srpna 2009 v 10:46 | Reagovat

krásné plakáty..máš u mě diplomky za SB..:)

2 Princessa Princessa | 20. srpna 2009 v 10:47 | Reagovat

oki, už k tobě letím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama