MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Filmy Stargate stále v nedohlednu

26. srpna 2009 v 12:59 | Princessa |  Co se jinam nevešlo
Pokud jste fanoušky jak filmu, tak seriálu Hvězdná brána, zpozorněte. Sem tam procházím různé weby, na některé se dívám pravidelně. Jak jste si už z mého blogu mohli všimnout, témata jsou různá. Zajímá mě toho tolik, že nemám šanci vše nacpat na jedno místo. Proto píšu jenom obecně, nezaměřuju se na jedno téma.

Trošku jsem odbočila, ale to nevadí :) od toho blog je. Teď se však vrátím k tomu, proč natáčení nových filmů Stargate stojí. Dokonce ani herci nebyli kontaktováni a ví toho tolik co mi. Níže ve článku se čtete víc.


Výkonný producent Robert C. Cooper nedávno sdělil serveru SciFi Wire, proč se zatím nenatáčí. "Jsme připraveni. Jen čekáme jen na tu správnou příležitost. Chceme, aby byly filmy úspěšné. Studio je chce úspěšné, nechceme pokračovat ve špatném prostředí, mám na mysli finančním, které právě teď je," sděluje Cooper.
Jak již padlo, prodejnost DVD stále klesá a filmy se neprodávají stejně, jako tomu bylo před rokem a půl, kdy první dva SG-1 filmy vyšly.
Dobrou zprávou zůstává, že interiéry Atlantis stále stojí. MGM za prostory platí nájem, což poukazuje na to, že natočení filmu zatím plánuje. SGC bylo sice předěláno na základu Icarus pro pilot Stargate Universe, v novém filmu by tedy základna mohla být z Cheyenské hory přesunuta nebo znovu vytvořena díky vizuálním efektům.
Špatné je ale to, že herci zatím nebyli kontaktováni a o filmu pořádně neslyšeli. A šance na jejich natočení tak neustále klesají.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StarGate StarGate | Web | 10. září 2009 v 15:47 | Reagovat

Hnusáci!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama