MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Jak jsme chtěly vyrazit do ulic aneb lahev ginu to jistí

17. srpna 2009 v 8:33 | Princessa |  V království
Pátek začal přinejmenším chaoticky. Nic jsem nestíhala, v práci toho bylo moc. Navíc jsme musely s holkama ještě nakoupit pár věcí a tak se nám nechtě protáhla polední pauza. Nikdo nic neříkal, tak snad jsme nikomu tak moc nechyběly.

Po práci mě ještě čekal kadeřník, ke kterému chodím pravidelně každé dva měsíce i s mojí královskou sestrou. Náš královský oř byl naštěstí už z opravny doma, tak jsme mohly v pohodě vyrazit, jakmile jsem zavřela dveře od domu.


Z původního plánu vyrazit z domu o půl osmé sešlo. To, že mi tenhle smělý počin nevyjde jsem tušila hned, jak jsme přišly ke kadeřnici. Musím ale podotknout, že účesy nám udělala moc hezky a jako pokaždé jsme odcházeli spokojené.

Když jsme v osm hodin večer opustily kadeřnický salón, pospíchala jsem domů. Ještě že jsem měla k dispozici auto, jinak bych se na naši párty ve třech nedostala ani ráno.

Něco málo jsem pojedla, převlékla se a zase vyrazila na cestu. Holky už se po mě scháněly a tak když jsem konečně dorazila, čekal mě stůl plný dobrůtek a nalitá sklenička s něčím, co vypadalo a chutnalo jako šampaňské.

Poslední dobou si potrpím na mix ginu s tonikem a ledem. Je to skvělé pití a holky se o tom přesvědčily taktéž. Nejdřív jedna namixovaná sklenička, poté druhá, pak třetí a tak to šlo až do doby, než byla láhev prázdná.

Musím říct, že jsme se skvěle bavily. Povídaly jsme si o všem možném. O našich princích, jak zlobí, o rodinách, o plánech do budoucna. Byl to opravdu super večer. A ani se nám nechtělo nikam vyrazit. Zůstaly jsme tedy doma a zařídily si zábavu podle svého. Navíc mě představa, že bych měla na druhý den jet pro královskou babičku v hadrech nasáklých cigaretovým odérem, mi nebyla moc příjemná.

Myslím, že mluvím i za holky když řeknu, že večer to byl vydařený a rády si ho někdy v budoucnu zopakujem. Ať se naši princové doma užírají tím, že jsme pařily kdoví kde a kdoví s kým :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama