MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Když máte za kolegu pitomce

26. srpna 2009 v 10:49 | Princessa |  Práce pro princeznu
O mé práci jsem vám ještě nevyprávěla. Nebudu se tím zabývat ovšem ani teď. Je toho totiž víc a toto téma si zaslouží samostatný článek. S čím se vám ale musím svěřit, je inteligence mého kolegy, kterého opravdu nemám ráda a nejsem sama, tudíž to není jen ve mě. Čtěte dále a zjistíte, co za tele se může díky kontaktům dostat mezi normální lidi.


Dnešní ráno nenaznačovalo tomu, že by v práci mohl během chvíle zavládnout chaos. Ne moji vinou se tak ale stalo a mě jakožto prvnímu člověku na ráně, nezbylo nic jiného, než se s tím vypořádat.

Kolektiv v naší společnosti je malý do deseti osob. Tudíž se všichni známe a s mnoha jsem kamarádka i mimo pracovní poměr. Všechny mám ráda, i toho šéfa, který sice občas zaprudí, ale jinak je celkem fajn. Koho ale nemůžu vystát je jeden nejmenovaný kolega, který mi jen přidělává starosti a díky tomu, že se zná se šéfem a tyká mu, si myslí, že sežral moudrost světa a může nám tady rozkazovat. Z tohoto omylu jsem ho dnes ale vyvedla.

Nazval si k sobě tolik lidí, že přes všechny kanceláře se ozýval řev jako když jste na stadioně. Myslíte, že si je vzal do zasedačky? Ne. Řvali tam přes sebe jak najatí a rušili tím ostatní pracující kolegy, včetně mě. Pak nastala další věc. Zavolal si mě kolega, že potřebuje něco vysvětlit i s kolegyní. Tak jsem šla a začala jim říkat jak a co mají dělat, aby se dostali tam a tam. A ten pitomec přišel, že ať jdu udělat kafe tomu jeho kamarádíčkovi. Tak jsem mu řekla, že nemám čas, jestli nevidí. Myslíte, že mě nechal? No ne. Tak jsem asi po čtvrt hodině uvařila kafe. Pro všechny ostatní bych to udělala ráda, ale jeho nadřazené chování mi tak leze na nervy, že jsem znechucena jenom když mu mám říct ahoj.

Pak mi ještě udělal zmatky, když si nazval další paní, ale musel odejít. Jeho neschopnost organizování mě tak vytočila, že jsem nebohé paní řekla, když přišla, ať si mu zavolá a domluví se s ním. No jak pak vypadáme jako firma? Jako idioti. A to jenom díky člověku, který nosí nos moc nahoru a dělá, jakoby tomu tady šéfoval.

Mám na něj pifku a budu si stěžovat. A nejsem sama. Ostatní kolegové to tak cítí také.

PS: to jsem se zase rozčílila dneska
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolííí Weasley twé eSBé které tě lawuje♥ Karolííí Weasley twé eSBé které tě lawuje♥ | Web | 26. srpna 2009 v 11:02 | Reagovat

já bych mu jednu vlepila to by se divil...

2 Princessa Princessa | 26. srpna 2009 v 12:17 | Reagovat

[1]: však už jsem se ho taky ptala, jestli je normální. Ten mě fakt dneska vytočil a jednou se stane to, že nervy neudržím a pošlu ho tam, kam patří.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama