MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Miluju gardenparty s rodinou!

24. srpna 2009 v 13:34 | Princessa |  Má královská rodina
Možná jsem se během minulého týdne zmínila, že moje královská babička oslavuje narozeniny a že budeme mít oslavu. Celé tři týdny dopředu jsem se na ni těšila. Nejenom proto, že všude budou hromady dobrého jídla a pití, ale hlavně kvůli tomu, že bude celá rodina zase pohromadě. Přijely totiž i babiččiny sestry (je jich pět z toho nejmladší je stejně stará jako moje maminka) s manželi a moje sestřenice si přivedly taktéž své prince, tudíž bylo o zábavu postaráno.


Všechno začalo už v sobotu ráno. Nejdřív hektické vstávání v šest hodin, sprcha, balení se, uvázání obojku našeho pejska a vyrazili jsme na vlak. Před tím jsem ještě vyzvedla svého královského otce i s bratrem.

Z cesty vlakem jsem měla strach. A to kvůli našemu pejskovi. Ještě nikdy nejela vlakem a je to v podstatě ještě štěně. Cestu naštěstí zvládl bez problémů a to pro nás byla první výhra. Pak následovala rychlá akce - já vyzvedla dort, můj princ letěl pro kytku, bratr pro nabíječku na telefon a taťka hlídal našeho pejska. Když jsme se zase všichni sešli, přijel nás vyzvednout strýček.

Přijeli jsme, babička nám nabídla kávu. Po skvělém obědě, když všichni dorazili v pořádku, jsme babičce popřáli a začali oslavovat. Zákusky, koláčky, frgály ... bože toho bylo, ani si už nepamatuju. Všichni byli najezení, spokojení. Jelikož jsme se dlouho neviděli, pořád bylo o čem klábosit. Navíc jsme si my mladí našli místo, které bylo jak jinak než u naražené bečky piva a skvělě jsme se bavili. Na vytrávení jsme si udělali ještě delší procházku.

Jako další chod následovali grilované kuřata. No spořádala jsem jednu půlku a už jsem nemohla. Postupem večera jsme pozobávali dál. To, co mě dorazilo, byly obložené tácy uzeninama, šunkou, sýrem a vším možným, na co si jenom vzpomenete.

A pití? Vůbec nevím, kolik jsem toho vypila. V průběhu dne by ten výčet byl vyšší než obvykle. Ale bylo nám skvěle. Všichni byli rádi, že jsme se tak najednou sešli. Musíme tyhle akce pořádat častěji.

Asi v deset hodin jsem zalehla. Byla jsem tak unavená, že jsem už oči neudržela. V klidu jsem přespala na gauči u babičky, která na mě ani nevím kdy hodila deku, aby mi nebyla zima.

Myslím, že takové akce by se měli pořádat častěji. Je to zábava a já je mám ráda. Zvlášť tato se opravdu vydařila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama