MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Musím se přiznat ... zase jsem byla v knihkupectví

17. srpna 2009 v 12:28 | Princessa |  V království
Vím, jsem neuvěřitelná. A to hlavně v tom, že mám strašnou slabost pro dobré knihy. Knihkupectví je můj nejoblíbenější obchod, který navštěvuji vždy, když mám alespoň trochu ušetřených peněz.

Navíc vybrat si ze všech těz úžasných titulů jenom jeden, to je panečku pro mě vrcholný výkon. Dnes jsem však měla svého favorita. Knihu, na kterou jsem se už delší dobu chystala a knihu, která mě zaujala už ve výkladní skříni.


Mou vyvolenou knihou se stal titul Pan Klarinet od spisovatele Nicka Stonea. Níže si můžete přečíst anotaci knihy, která je více než zajímavá a mě donutila ji koupit.


První thriller s Maxem Mingusem Max Mingus ví, co je riziko, ale práci na Haiti vezme, protože ji nikdo jiný nechce. Haiti je ostrov voodoo a černé magie, kde neplatí žádné zákony a kde se každý musí vyrovnat se svými démony, a je rovněž domovem nestvůry, které říkají pan Klarinet - neblaze proslul tím, že bezpočet dětí odčaroval od původních rodin. Při pátrání po chlapci - živém či mrtvém - může Max ztratit jen svůj život. Ale na Haiti jsou osudy mnohem horší než smrt…

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama