MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Na chvíli snad klid

14. srpna 2009 v 13:54 | Princessa |  V mysli princezny
Musím říct, že poslední dva týdny pro mě nebyly úplně ideální. Ocitla jsem se v psychyckém rozpoložení, které vypadalo asi jako rozzuřené zakaboněné nebe. Co to způsobilo? Stačila souhra různých náhod a hle, špatná nálada je zde.


Nebudu lhát, hlavní důvod mého "tmavého" období způsobily problémy s mým princem a budoucím chotěm. Asi tak, jako každý vztah, jsme si i mi prošli menší krizí. Ubíjelo mě to nekonečně dlouho a včera se díky mé iniciativě všechno rapidně zlepšilo. I když musím se přiznat, nemám ráda tyto situace a ještě míň radši je řeším. Nešlo to však jinak. Naštěstí se ukázala síla naší lásky a vztahu a tak máme před sebou opět snad už nadlouho šťastné období. Detaily vás nebudu teď zatěžovat, bylo by to na dlouho a na hodně dlouhý článek.

Moje duše tedy na chvíli dostála klidu, čemuž samozřejmě přispěl i měsíční výdělek, který jsem dnes obdržela. Hned jsem si objednala pár skvělých výtisků knih a už se těším, až je přečtu a založím do mé královské osobní knihovny. První z titulů se jmenuje DIVOKÉ KOSTI od Kathy Reisch. Druhá se jmenuje INTENZITA od Deana Koontze. Doufám, že se mi dále nebudete smát, ale i já jsem pilná kuchařka a snažím se pokaždé přijít s něčím novým. Proto si svoji sbírku knih rozšířím o tři kuchařky: Kuře pokaždé jinak, Čokoládové dobroty a Skvělá chuť Španělska.

Španělsko mám strašně ráda. Jak zemi, tak lidi, kulturu, jazyk. Prostě Španělsko miluju a ráda bych se tam někdy podívala na delší dobu. Třeba si zde skusila i žít. Španělsky jsem se učila minulý rok, ale kvůli nedostupnosti kurzu jsem musela před koncem přestat. Tento rok vynechám, ale ten příští se chystám pilně vrhnout do studia.

Tak, ještě jednou, cítím se báječně. Konečně mám zase radost ze života, který se pro mě stal znovu pohádkou. Člověk si najednou začne uvědomovat, jak jsou maličkosti k životu důležité.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama