MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Nejsem princezna, ale ...

12. srpna 2009 v 14:37 | Princessa |  V mysli princezny
... jako asi každá jsem jí chtěla kdysi být. Internet je plný možností. Proč jí tedy nevyužít? Aspoň na pár chvil se jí každý den stanu, když budu psát sem.

Musím se svěřit, tohle není můj první blog. Měla jsem jeden, docela úspěšný musím podotknout. S přibývajícími léty a také povinostmi jsem ho však nemohla dál vést tak, jak bych chtěla. Proto jsem se rozhodla jeho činnost ne ukončit, ale jenom pozastavit. Dále mě pak lákaly blogy typu osobních deníčků a blogů "jenom tak", kde se lidé vyjadřují k různým věcem, dělí se o svůj názor na více věcí. Vždycky jsem je obdivovala, ale měla jsem pocit, že bych takový blog nezvládla. Ani nevím, co mě k tomu přimělo, ale dneska jsem se rozhodla začít s něčím podobným. Uvidíme, jestli výsledek bude stát za to ...


V této chvíli vlastně ani nevím, co přesně napsat. Ano, máte pravdu. Tohle je ten článek typu "co na začátek všechno říct" a nemá vlastně ani žádný určitý smysl nebo poslání. Je to jenom pokus vstoupit do vašeho podvědomí a snad vás i přimět k dalším návštěvám.

Samozřejmě. Chvíli bude trvat, než sem nacpu vše, aby se to tu pro vás stalo zajímavé. Budu se snažit, opravu. Ale doufám, že po čase se sem budete rádi vracet.

Taky bych ještě chtěla říct, že po celou dobu zůstanu v anonymitě. Internet tuhle možnost poskytuje, tak proč toho nevyužít. Jména i místa zde budou smyšlená. Děje a čas však nikoliv. O sobě vám určitě taky něco prozradím, ale nebude toho mnoho. Není smyslem tohoto blogu představovat mě jako osobu, ale vidět to "ve mě". Snad se zde sejdou i spřízněné duše a třeba přijdeme na to, že máme mnoho společného.

Dost už tedy zbytečného mluvení. Raději se pustím do práce a pokusím se vám to tady zpříjemnit natolik, že se snad budete chtít i vrátit.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama