MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Poměry v královské rodině

12. srpna 2009 v 15:48 | Princessa |  Má královská rodina
Naše královská rodina vládne ani ne velkému, ale ani ne malému území, které je situované na východ České republiky. Na naší rodině není v podstatě nic zvláštního. Struktura rodinného stromu je klasická jako u každého jiného.

Je zde královská matka, královský otec, já, korunní princ a nejmladší princezna. Ráda bych je v následující části článku alespoň trochu příblížila, řekla vám, co mají rádi a co ne.


Nejdříve začnu od sebe ...

Jsem nejstarší potomek královských rodičů. Je mi 22 let, mám vystudovanou střední školu a pár zkušeností ze zahraničí, kde jsem nějaký čas pobývala místo vysoké školy. Situace je asi taková, že i když jsem nejstarší, nejsem dědic ani korunní princezna. Tuto funkci zastupuje jediný syn v rodině, kterému po nějaké chvíli připadne vlastně všechno. Ale já se nezlobím. Naopak. Jsem ráda. S královstvím jsou jenom problémy a já si vše ráda udělám všechno znovu a po svém.

Jelikož mi rodiče nemohli najít vhodného budoucího manžela, po pár pokusech jsem si ho našla sama. Jsem tedy momentálně zadaná a snad i do budoucna zaopatřená. Práci mám taky. Neříkám, že je to to, co jsem vždycky chtěla dělat, ale v dnešní době je to aspoň něco.

Všichni mi říkají, že se strašně podobám své královské matce. A je to tak. Když jsme měli stejnou barvu vlasů, mnoho krát se stalo, že nás od sebe nemohli ani rozeznat. Pak jsem začala nosit jiný styl a mamce se trochu vzdálila. I tak si nás ale lidi na ulici kolikrát pletou.

Královská matka je ta nejlepší mamka pod sluncem jak mě, tak i mým sourozencům. Je milá, hodná, pracovitá. Ráda dělá na zahrádce a její zálibou je čtení, vyšívání a tak trochu bych řekla, že i vaření.

Je záliba, kterou mají s mým královským otcem společnou. Čtení. Kolikrát se u nás ani nezapíná televize, ale místo toho ležíme naskládaní v jedné posteli a čteme si. Táta má taky rád všechno, co se týká Vesmíru a záhad. Knihovna je knih s touto tématikou v podstatě plná. To jsem podědila po něm: kníhy o záhadách, rituální vraždy a romány s křesťanskou tématikou. Mamka si narozdíl od toho přečte raději nějaký zajímavý zamilovaný román.

Má královská sestra taky ráda čte. Ještě raději ale tráví čas na internetu. Je jí 17 let a tak není divu, že se zabývá Harry Potterem a ságou Stmívání. Harryho můžu taky, ale druhé zmiňované mi k srdci nepřirostlo. Se sestrou máme mnoho věcí společných a tak si konečně rozumíme, i když to tak pořád nebylo.

Korunní princ, můj bratr, už taky pracuje. Je mu 20 let, miluje fotbal a noční život. Od doby, co se vidíváme daleko míň si i víc rozumíme. Sem tam za mnou přijde s nějakým problémem a pro radu. Někdy je ale taky nesnesitelný, což se díky nebesům stává už více zřídka.

Tak. Myslím, že na začátek by to stačilo. Řekla jsem asi to nejdůležitější. Určitě se o své rodině budu zmiňovat. Dost toho spolu prožíváme. Zatím se ale odmlčím a půjdu hledat nějaká zajímavá témata ke psaní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama