MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Problémy královského oře

14. srpna 2009 v 14:00 | Princessa |  Má královská rodina
Jako by tomu osud fakt chtěl, když už se něco kazí, tak pořádně a nejlépe všechno najednou, když to nutně potřebujete. Přesný příklad zákonu schválnosti je náš železný královský oř Forman, který najednou vypověděl službu bez sebemenšího varování.


Můj královský otec se včera rozhodnul, že pro mou královskou maminku vylepší naše královské sídlo. Vzal tedy našeho oře Formana a jel s ním do stavebnin, aby dokoupil věci, které jsou potřeba k dostavení naší pevnosti.

Když do našeho Formana naložil pár těžkých pytlů cementu, lepidla a kdo ví čeho všeho, zjistil, že oř začal stávkovat a prostě ne a ne naskočit. Snažil se dlouho a neobešlo se to bez klení, čemuž se ovšem nedivím.

S pomocí mé královské sestry a jednoho hodného a ochotného poddaného dotlačil násilím našeho oře zpět před naši pevnost a s vypětím posledních sil ho zaparkoval do dvoru. Poté celé dopoledne zkoumal, kde by mohla být chybička, ale na nic nepřišel. Celá situace je o to smutnější, že jsme se chystali na pravidelný velký nákup, ze kterého nakonec ke smutku mé královské sestry sešlo.

Jak jsem dostala zprávu, oř je v opravně. Nezbývá než doufat, že se mu nic vážného nestalo a že záda královského otce zůstaly také bez újmy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama