MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Proč mě to tak štve?!

18. srpna 2009 v 10:38 | Princessa |  V mysli princezny
Někdy si připadám strašně nemožná. A asi i jsem. Ne asi, ale jsem. Třeba například dneska jsem se v podstatě pohádala se svou sestrou. Vlastně kvůli ničemu. Ale já to tak cítíla. Musela jsem to udělat. Cítím se totiž v právu. Všechno je nespravedlivé, když dospějete! Jak já bych se vrátila do svého bezstarostného děctví!


Situace je lehká. Sestra si bude kupovat notebook. Chodila na brigádu, dostala nějaké peníze, ne moc. V tom všem by problém nebyl, to ne. Spíš jde o to, že jí polovinu nemalé sumy dá mamka. Přijde mi to strašně nespravedlivé ... kdybych si já v jejích letech řekla o tolik peněz, samozřejmě bych je nedostala. A už vůbec ne na notebook.

Vím, neměla bych to tak zveličovat, ale prostě mě to strašně mrzí. Když srovnám to, co jsem měla já s pozicí mé sestry, byla jsem nicka. Teď se snažím postavit na vlastní nohy, začít svůj život. Není to ale lehké. Výplata je spíš almužna, leda se zadlužit. Je to strašná bezmoc, kterou nevím, jak vyřešit.

No, asi je načase se přestat užírat a dopřát jí radost z nově nabyté věci. Nemůžu ale říct, že by mě to těšilo na sto procent :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama