MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Proč píšou o něčem, o čem nic neví?

20. srpna 2009 v 12:28 | Princessa |  V mysli princezny
Nevím, možná jsem divná, ale nemám ráda, když někdo píše o něčem, o čem vůbec nic neví. Pozor, neříkám, že musím nutně znát vše, ale než se do něčeho pustím, zjistím si o tom co možná nejvíce. Proč vám o tom říkám? Někteří lidé by totiž měli začít myslet.


Je mnoho blogů, je mnoho lidí. Samozřejmě, všichni jsme omylní a jsme jenom lidé. Také většina z nás chce prezentovat sebe a to například zrovna prostřednictvím blog.cz. Lidi, prosím vás, když se rozhodnete k tvorbě blogu a řeknete si, o čem chcete psát a nejste si úplně jistí, že víte vše, co potřebujete, zjistěte si to třeba prostřednictvím internetu. Poté si neuděláte trapas asi tak, jako jedna slečna, která se snažila psát o psích rasách.

Jelikož mám doma amerického kokříka a než jsem si ho vybrala, projela jsem snad všechny rasy a už se v nich i orientuju, mě vytočilo, když jsem už asi do desáté narazila na články o američáncích a místo jejích krásných fotek jsem narazila na fotky kokršpaněla, ale anglického. Mezi těmito dvěma pejsky je podstatný vzhledový rozdíl. Neříkám, všichni se můžeme splést, ale když už o něčem píšu, tak pořádně. Ne, že překopíruju články od někoho jiného, který to má náhodou blbě.

Proto lidičky, než začnete psát, myslete a zjišťujte. Jinak se k vám návštěvníci vracet zcela jistě nebudou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama