MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Snad se ke mě štěstí obrátilo ...

27. srpna 2009 v 8:51 | Princessa |  V mysli princezny
Musím říct, že i když byl včerejší den opravdu hektický, vzešlo z něj i něco dobrého. Snad konečně se na mě štěstí obrátilo a já za pár dní (klidně i dva měsíce ještě vydržím) se moje tchyně, se kterou si opravdu nerozumím a ne moji vinou ji nemám ráda, odstěhuje. Co to pro mě znamená? Začít normálně žít vlastní a ničím neřízený život.


My dvě se nemáme v lásce. Ona to skrývá, já už ne. Jsem člověk, který si rady vyslechne, ale udělá věci podle svého. Nikdy jsem nebyla zvyklá, že mi život někdo řídil či komandoval. I moje vlastní maminka mi do určité míry do života nikdy nekecala. To se ale nedá říct o mé tchýni. To víte, je to nevyhnutelné, protože s příchodem vztahu přijde i nová rodina. I když mi všichni říkali, ať si na ni dám pozor, nenechala jsem se ovlivnit a na první setkání šla s čistým štítem.

Po čase se ale ukázalo, že nešlo jenom o šílené pomluvy, ale o holá fakta. Opravdu se stala takovou, jakou mi ji všichni popisovali. Poslední kapkou pro mě asi bylo, když první, co udělala když přijela, bylo, že vypla vodu k nám nahoru do bytu a já se musela sprchovat ve studené, málo tekoucí vodě. Další bylo, že mi neustále nařizuje, co mám dělat ve výchově svého pejska (tak to bude i až přijdou děti, o tom jsem přesvědčená) a nejvíc mě vytáčí, když si bez zaklepání vleze k nám do bytu a vyžere všechno, co tam máme. Minule například takhle spásla celý oběd.

No ale to už je minulostí. Stěhuje se a my můžeme začít konečně v klidu žít spokojeným a ničím nerušeným životem bez hádek.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama