MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Tom Felton

31. srpna 2009 v 13:35 | Princessa |  Tom Felton
Dále v článku najdete další životopis, tentokrát Toma Feltona. Opět jsem si ho kvůli času vypůjčila, tentokrát z www.osobnosti.cz . Popravdě, moc se mi nelíbí a nejradši bych ho přeložila z jiné stránky sama, ale není momentálně čas. Takže, musím si vystačit s tím, co je k mání.
PS: jsem o tři měsíce starší, než Tom :)


Povolání: Herec
Věk: 21
Datum narození: 22. 09. 1987
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Panna
Výška: 185 cm


Tom je profesionálním hercem už devět let a na velkém plátně se poprvé objevil v roce 1996 v roli Peagreena ve snímku režiséra Petera Hewitta Pidilidi. V roce 1999 hrál Louise, syna Jodie Foster, ve snímku Anna a král. Objevil se také v několika britských televizních sériích jako například Bugs, ve které hrál Jamese, a v Second Sight, kde hrál po boku Clive Owena roli Thomase Inghama.

Hrál také ve dvou hrách na čtvrtém kanále britského rádia BBC, kde ztvárnil Ioetha v The Wizard of Earthsea a Herkula v Here's to Everyone. Veřejnosti se poprvé představil v roce 1995, kdy hrál v několika špičkových televizních reklamách. Od svých osmi let projevoval známky svého hereckého talentu, ale k jeho koníčkům patří také rybolov. Na ryby chodí při každé volné příležitosti a v jednom rozhovoru se dokonce zmínil o tom že by se rybaření chtěl věnovat profesionálně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama