MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

World of Warcraft aneb když chlapi nemyslí

31. srpna 2009 v 9:47 | Princessa |  V mysli princezny
Mám sto chutí zakřičet: "Holky, spojme se!" Ano, i můj princ propadl kouzlu počítačové hry World of Warcraft. Za normálních okolností bych proti tomu nic neměla, sem tam si taky ráda zahraju nějakou hru. Ale co je moc, to je příliš. Počínající závislost se projevuje neustálým kontrolováním stavu online hry a hodinami vyseděnými na židli u počítače. Popravdě, včera jsem se už naštvala.


Myslím, že jako žena, přítelkyně a nejspíš i budoucí manželka jsem tolerantní a to v mnoha věcech. Chápu, že chlap nerad vytírá prach, pere, žehlí, nerad chodí ke tchýni (což naštěstí není náš případ), nerad poslouchá to, která barva komu padne atd. Do ničeho podobného svého drahého netlačím. Co mě ale vytáčí je nedělní odpoledne strávené u počítače. Lidičky nekecám, včera před obrazovkou vydržel sedět od dvou hodin až do šesti. Jsem mladá a nechci své mládí prosedět doma.

Když se ozvu, jakože jestli to pořád musí hrát, tak mi odpoví, že já taky ležím u televize. Ale co mám dělat? Uklizené jsem měla už asi dvakrát během celého dne, navařeno taky, opráno. Prostě všechno. A sama na procházky chodit nebudu, to ne. Navíc, když jsem chtěla dělat něco společně, vymluvil se mi, že ho bolí hlava. Asi po třech hodinách jsem toho měla dost, sebrala se a šla k mámě. Ne, že bych utíkala a stěžovala si, ale měla jsem v plánu ji navštívit. Od doby, co nebydlím doma, se mi strašně stýzká.

Když jsem se přítele ptala, jestli to ostatním manželkám, přítelkyním a snoubenkám nevadí, že jejich vyvolení tráví na počítači tolik času, tak mi řekl, že ho nikdy nenapadlo se zeptat. Když mu uvařím, jsem slunce jeho života, když zasedne k počítači, ani si nepamatuje mé jméno.

Holky, máte to doma taky tak? Ať v tom nejsem sama!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama