MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Zemři! - Karen Roseová

21. srpna 2009 v 10:40 | Princessa |  Co jsem četla ...
Kniha Zemři! od spisovatelky Karen Roseové se po přečtení zařadila mezi mé nejoblíbenější knihy. Narazila jsem na ni náhodou, ale o to radši jsem. Každou chvíli kontroluju knižní novinky a právě tato kniha mě upoutala nejen svoji povedenou obálkou, ale také anotací. Hned jsem si řekla, že tuhle knihu prostě musím mít!Anotace:

Detektiv Vito Ciccotelli má po objevení těla mladé ženy podezření, že obětí je víc. S pomocí archeoložky Sophie nachází několik hrobů, těla uvnitř nesou stopy krutého mučení. Některé hroby jsou ale prázdné, je zřejmé, že vrah ještě zdaleka neskončil. Používá mnoho jmen, jeho zaměstnavatel, pro kterého vytváří úspěšné počítačové hry, ho zná jako Frasiera Lewise. Nadšení budí jeho realistické scény. Někteří mají pocit, že vycházejí ze skutečnosti, ale nemohou to dokázat. Sophie je odbornicí na středověké válčení a případ, k němuž je přizvaná jako expertka, ji zaujme. S Vitem se přitahují, ale ve sblížení jim brání minulost. Brzy ale dívka zaujme i vraha.


Do čtení jsem se pustila s vervou a nadšením. A bylo proč. Strhující děj, hlavní zápletka a zápletka hlavních hrdinů je skvěle promyšlená a plná napětí. Chvílemi jsem ani nedýchala. Když už si člověk myslel, že se všechno chílí ke konci, stalo se něco neočekávaného, co příběhem ještě víc zamíchalo a udělalo ho zase o něco napínavější.

Samotným závěrem knihy jsem byla nadšená. Znáte to, když dočtete knihu, která se vám líbí, automaticky a přirozeně chcete vědět, co se stane dál s hlavními hrdiny. Kniha Zemři! obsahuje i poslední kapitolu, ve kterém nám budoucnost hlavních hrdinů objasňuje a říká nám, co se s němi dělo dál. Za to jsem moc vděčná, protože přesně tohle u některých knih postrádám.

Proto všichni, kdo chcete knihu plnou napětí, hádanek a milostné zápletky, kupte si tuto knihu a pusťte se do čtení. Vřele doporučuji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama