MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Srpen 2010

Moje maličkost je zpět ... !!!

31. srpna 2010 v 19:54 | Princessa |  V království
Po jak dlouhé době??? Sakra, už si to ani nevybavuju. Myslím, že to byl leden? Nebo že by únor??? Každopádně jsem ráda, že jsem tu zase.

Uplynulo tolik měsíců. A tolik se toho v mém životě událo. Odchod na mateřskou ... porod dcery ... vžití se do role matky. A mnoho dalšího. Samozřejmě se o to všechno s vámi podělím. Nejdřív to tu ale potřebuju dát trochu do kupy. Zaktualizovat pravé boxy, přehodit priority ... zase se musím naučit se svým deníčkem fungovat.

Bude to ale delší cesta. Nejdřív jsem si myslela, že svou novou roli zvládnu hned na začátku. Myslela jsem, že i poslední měsíc těhotenství bude paráda a já se budu moci dále věnovat svému milovanému blogu. Jak jsem se ale šeredně zmýlila! Nejen, že poslední týdny těhotenství jsem se sotva šinula a nemohla vlastně ani vstát z gauče, ale ani samotný porod a období šestinedělí nebylo zrovna to, nač bych ráda vzpomínala. Když se na to ale teď dívám s odstupem, nebylo to vlastně nic hrozného. Akorát jsem byla ráda, když jsem se večer zhroutila do postele a spala a spala ... dokud se má dcerka nebudila na jídlo.

Teď je už ale všechno jinak. Poporodní komplikace jsou fuč, dcerka v půl sedmé večer spinká a já mám konečně trochu energie a taky elánu a nadšení na to, abych se začala věnovat svému blogu. Ještě tento týden bych to tu ráda dala do kupy, prošla SB, jestli jsou ještě funkční a začala vám přibližovat svůj život takový, jaký je nyní. Sami budete překvapení, jak se během čtyř měsíců může svět otočit vzhůru nohama. :-)