MAIN MENU --- MY PROJECTS --- STORIES

___________________________________________________________________________________________________

Spřátelené blogy

Blog "Tom Felton&Draco Malfoy"

21. prosince 2009 v 14:36 | Princessa
Tímto bych vám ráda představila můj další spřátelený blog. Jedná se o fanouškovský blog zaměřený na postavu Draca a jeho protagonistu Toma Feltona. Blog http://dracomalfoypovidka.blog.cz/ určitě zaujme nejen vším zajímavým ohledně postavy a herce, ale také povídkami autorky Carol. Všem doporučuju jeho návštěvu.

Blog "Draco"

18. prosince 2009 v 13:10 | Princessa
Ráda bych vám představila další můj spřátelený blog, který najdete na adrese http://hp-draco.blog.cz/. Jeho autorka Jenny se zaměřuje na věci okolo Harryho Pottera. Z designu i článků lze však usoudit, že mezi její nejoblíbenější postavy patří Draco.

blog "Povídky Harry Potter"

15. prosince 2009 v 8:22 | Princessa
Už dlouhou dobu jsem pravidelným návštěvníkem blogu http://lucrecia.blog.cz/ a tak mě nesmírně potěšilo, když mě Lucrecia, jeho majitelka, požádala o spřátelení. Samozřejmě jsem ihned souhlasila. Její povídky jsem četla skoro všechny a určitě i vám doporučuji návštěvu tohoto blogu. Jsem si jistá, že si ho, i jeho majitelku, oblíbíte tak, jako já.

Nový spřátelený blog

6. října 2009 v 13:16 | Princessa
Jako milé překvapení po mé týdenní absenci pro mě byla nová žádost o spřátelení. Hned, jak jsem se k tomu dostala, jsem si blog pečlivě prohlédla a rozhodla se stát SB. Blog http://dumbledor-army.blog.cz/ vlastní Hermiona Grangerová a jistě ho někteří z vás znáte. Pokud ne, doporučuji vám jeho návštěvu. Určitě se vám taktéž bude líbit.

Harry Potter FAN CLUB

14. září 2009 v 11:49 | Princessa
Ráda bych vám představila HARRY POTTER FAN CLUB, který naleznete na této adrese: http://harrypotter-fan-club.blog.cz/ . Jedná se o úplně nový neoficiální klub, do kterého se může zapsat úplně každý, kdo má rád Harryho Pottera. Založila ho Lily Potter, mé SB a s potěšením jsem se do něj hned přidala. Pokud se vám zde bude líbit a rozhodnete se zapsat, budu jenom ráda.

Blog "Hvězdná brána"

11. září 2009 v 12:10 | Princessa
S radostí vám představuju můj nový spřátelený blog http://stargate-johnsheppard.blog.cz/ . Jeho majitelka Bree mě sice sama požádala o spřátlení, ale já jí ráda vyhověla. Mám ráda Hvězdnou bránu, a to opravdu moc. Doma mám všechny série na DVDčkách. Je pravda, že mám radši SG-1, ale to je to nejmenší. Určitě vám doporučuji návštěvu tohoto blogu, ráda se tam budu každý den vracet.

Blog Sister Princess (Annie Lynn)

7. září 2009 v 8:33 | Princessa
Tak, ráda bych vám představila můj nový spřátelený blog. Jedná se spíše o zbytečnou oficialitu, protože tento blog patří Sister Princess www.ajem.blog.cz , což je samozřejmě moje sestra :), jak ostatně přezdívka napovídá. Najdete tam vlastně vše, nemá vyhraněný styl. Od Harryho Pottera přes hudební scénu až k deníčku. Doufám, že se vám u ní bude líbit tak, jako mě.
 
 

Reklama